o nas

o nas 2017-06-21T15:54:52+00:00

Velvet

Jesteśmy zgraną grupą stylistów lubiących wyzwania. A największym wyzwaniem dla nas jesteście Wy! Klienci wymagający i oczekujący wyjątkowego efektu.

Dlatego z przyjemnością i z wieloma sukcesami codziennie kreujemy Wasz nowy i niepowtarzalny wizerunek. Nasza satysfakcja to wasze powroty do nas!

Dziękujemy! To dla nas wspaniała motywacja.

Zapraszamy do Velvet

Fryzjerstwo jest sztuką kreowania

Wasze włosy w naszych rękach – to właśnie lubimy najbardziej! Mamy olbrzymie doświadczenie, całą masę przebytych kursów i szkoleń. Nożyczki, brzytwy i suszarki to nasze nieodłączne gadżety.

Chętnie doradzamy w nowych stylizacjach bazując na wiedzy i doświadczeniu naszych profesjonalnych partnerów: Kerastase i Loreal.

Zapraszamy do Velvet

Nienaganna fryzura to wizytówka każdego mężczyzny

Zapraszamy do „Męskiej przestrzeni Velvet”. Czekamy na Was z szerokim wachlarzem umiejętności wynikających z przebytych szkoleń, doświadczeń i długofalowej współpracy z liderami światowej kosmetyki fryzjerskiej.

Strzyżemy, golimy, koloryzujemy, dbamy o zdrowie Twoich włosów, zapobiegamy łysieniu i siwieniu. Znamy wiele profesjonalnych trików, które dają szybkie rezultaty i satysfakcjonujące efekty.
Jeśli jeszcze Was u nas nie było to uwaga! Kto raz wszedł do Velvet ten zostaje z nami na zawsze!

Zapraszamy do Męskiej przestrzeni Velvet

Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok – Coco Chanel

Jeśli oddajesz się w nasze ręce to pamiętaj, że z „bylejakością” żegnasz się bezpowrotnie! Profesjonalnie podkreślone brwi i wystylizowane rzęsy to pierwszy krok do szczerego porannego uśmiechu przed lustrem.

Dodaj do tego wypielęgnowane dłonie i stopy, idealny manicure i pedicure, gładkie ciało po depilacji – czy już czujesz się lepiej?

Czekamy na Ciebie w Velvet.

%d bloggers like this: